Овој дух на Интернет ќе ги прочита вашите мисли


Играта е постара, но сите ја сакаат. Доколку не верувате дека овој дух преку интернет ќе ви ги прочита мислите ќе ве разубедува Акинатор.

duh igra

Тоа е веб дух кој со помош на неколку прашања може да ја погоди личноста која сте ја замислиле.

Играта може да ја започнете на ОВОЈ ЛИНК.

Замислете некоја ваша омилена славна личност, може и од Македонија и одговорете на прашањата. Ќе се изненандите!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1