Паднал од 5 спрат – станал, се истресол и заминал – камерите снимиле се (Видео)


pao sa 5 sprata

Гостин во еден хотел паднал низ прозорецот од петтиот спрат, и не само што преживеал, туку станал, се истресол и си заминал од местото на падот како ништо да не се случило.

Неговиот пад го сними безбедносната камера од хотелот.

После ударот на земја, очевидците помислија дека неговиот живот е сериозно загорезен, но беа изненадени од тоа што го видоа. Непознатиот гостин со болни офкања најпрвин сам се обиде да стане, а потоа со помош на двајца мажи стана и си замина.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1