Паника во Кичево: Девојче отишло на училиште и веќе не се вратило дома


Во полициска станица Кичево Ј.Б. (43) од с.Другово, кичевско, вчера пријавила дека истиот ден нејзината тринаесетгодишна ќерка не се вратила дома од училиште.kicevo

Во 12:40 часот девојчето излегло од училиште и заминало во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1