Скопјанка ненадејно починала во домот на пријателите


Синоќа по полноќ во Итна медицинска помош е пријавено дека во Скопје на ул. „Македонска Преродба“ , починала М.Н. (55) од Скопје.lenta policija telo

Истата била на гости кај пријатели на наведената адреса. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатата е предадено на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1