Паника во Визбегово- исчезна 17 годишно момче


Вчера во 03:15 часот во Полициската станица Чаир, С.Р.(23) од с.Визбегово-Скопје, пријавил дека на 23-ти овој месец околу 21:00 часот од својот дом во непознат правец се оддалечил неговиот 17 годишен брат.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1