Пет момчиња во Америка брутално силувале дете и го снимале (Видео)


Пет момчиња се обвинети за брутален напад на неименувано 15-годишно дете, кое пред една ндела групно го силувале во Хопкинсвил во американската сојузна држава Кентаки. Семјуел Милер (18), Талер Пери (19), Дејтон Рос Џонс (20) и уште двајца неименувани 17 годишни момиња ѕверски злоставувале момче па лекарите сега се борат за неговиот живот.Screenshot_37

За се да биде уште полошо силувањето го снимале и го испраќале видеото преку мобилните телефони. Засега не е познато дали оваа видео снимка ја има на интернет. Тајлер Пери дополнително е обвинет за обид да ги скрие доказите, а Џоунс и Милер се обвинети за дистрибуција на снимката со сексот со малолетник.

Сите тројца се во затвор и од него можат да излезат ако платат кауција од по милион американски долари. Не е објавено каква е судбината на двајцата 17-годишни момчиња со оглед на тоа дека се малолетни. Џоунс на факулетот го исфрлиле од голф репрезентацијата додека трае истрагата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1