Петок е неработен ден за сите граѓани


Петок, 1 јануари 2016 година, е неработен ден за сите граѓани на Република Македонија.

Тоа е првиот ден од следната 2016-та година

elka2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1