Пијана девојка заигра на знак во центарот на градот


Анонимна девојка која се обиде да танцува стриптиз на сообраќаен знак во центарот на градот стана хит.

За несреќа, знакот попушти под нејзиниот притисок, па пијаната девојка заврши на асфалтот.

znaksk 1znaksk-480x361

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1