По кавга со мајка и 14-годишно девојче исчезнало од дома


Четиринаесетгодишна девојка од Кочани, во петокот утрото во 7 часот, по кавга со нејзината мајка заминала од дома и не се вратила.

Мајка ѝ, 31-годишната С.М, вчера го пријавила исчезнувањето во полициската станица во КочаниMissing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1