По венчавка од бајките ја оставил жена си за да побегне со ученичка (14) (ВИДЕО)


Три месеци по првата годишнина од бракот, на романтично патување во Тајланд, новопечениот сопруг побегнал со својата двојно-помлада ученичка.

Емили и Џереми Форест ја прославиле својата прва годишнина од бракот на Тајланд. На романтичното патување, во хотел со пет ѕвездички, добила ружи со честитка за овој посебен ден.

Емили веќе го планирала нивниот следен одмор за Божик во Дубаи. Меѓутоа, нејзините планови паднале во вода. Џереми (30) побегнал со својата ученичка Меган Стамерс (14).

Самерс исчезнала минатата недела, не се појавила во училиште и нејзините родители очајно ја барале. Полицијата ги видела во Франција, како се шетаат и држат рака за рака.

Неговата жена, не сакала ништо да коментира. Пред само неколку месеци, таа и нејзиниот сопруг имале венчавка од бајките.

Share Button
Александар Младеновски

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1