Почина деветнаесетгодишно момче во Градиште


Деветнаесетгодишно момче починало на плажата Градиште, јави Охрид1.gradisteee

Како што пренесува порталот интервенирала и брзата помош, но била констатирана смрт.

Според неофицијалните информации на порталот Охрид1 на телото на момчето немало траги на насилство.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1