Почина и ќерката на убиецот од Бутел


Почина и ќерката на 84-годишниот скопјанец кој во саботата пукаше во неа, во сопругата и во внукот, а потоа се самоуби. Таа починала изутрина во скопскиот Клинички центар.

32-годишниот внук почина на лице место, а сопругата на убиецот вчера им подлегна на повредите. Триесет и двегодишниот внук, од сериозноста на повредата, почина на самото место.

Полицијата се уште ги истражува причините за убиството.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1