Погледнете го свлечиштето во тетовско кое однесе 3 животи (ФОТО)


Погледнете го свлечиштето во тетовско кое однесе 3 животи (ФОТО)

Foto – Facebook

11694951_1125184750843413_1364516768134530383_n 11828568_1125184764176745_4227484341724439390_n 11825655_1125184717510083_1961274018991377763_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1