Погледнете во каков луксузен дом живее Лепа Брена! (ФОТО)


Пејачката Лепа Брена ги отворила вратите од својот луксузен опремен дом. Веруваме дека новата снаа во семејството Живојиновиќ, Александра Пријовиќ и тоа како ќе ужива во преубаво опремениот стан.Брена неодамна изјавила дека нејзината куќа е толку комфорна што понекогаш се гуши. Таа и покрај толку луксуз доаѓа во ситуација домот да биде празен, што ја менува ситуацијата.

brenakuca brenakukja brenakukja1 brenakukja2 brenakukja5 brenakukja6

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1