Полицаец претепал човек без причина па се обидел да ги скорие траговите – но камерата снимила се (Видео)


policija kanadaНа ова видео се гледа како полицаец без никаква провокација претепува еден граѓанин, а во тоа му помагаат и двајца чувари на паркингот во близината.

Инцидентот се случил во градот Бари во Онтарио, Канада. Шокантно е што полицаецот потоа се обидел да ги прикире траговите, но заборавил на безбедносните камери. Откако снимката излегла во јавност полицаецот е уапсен.

На снимката се гледа како по инцидентот се обидуваат да ги избришат крвавиве трагови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1