Позната водителка падна во смрзнат канал – пишувала смс и не видела (Видео)


Texting-woman-falls-into-canal-VIDEOПозната новинарка и водителка паднала во ледената вода на замрзнатиот канал бидејќи одела и пишувала смс во исто време. Не видела и паднала во ладната вода.

Падот на британската радио водителка Laura Safe, бил снимен на безбедносните камери.

На снимката се гледа и како еден минувач се обидува да ја предупреди но таа доцна го крева погледот и паѓа во каналот.

За нејзина среќа минувачот притрчал веднаш да и помогне да излезе. На овој инцидент сведоци биле многу минувачи и водителката вели дека е засрамена од тоа колку била трапава.

,, Треба да ме викаат Лара UNsafe по ова што го направив,, напишала таа на Твитер

Таа признала дека додека одела му праќала смс на нејзиното момче.

YqXfQt4

ОВА ЌЕ ВЕ ШОКИРА – СИТЕ ПРЕТРАГИ НА ФЕЈС ВИ СЕ ЧУВААТ СКРИЕНО – ЕВЕ КАКО ДА ГИ ИЗБРИШЕТЕ
ТАЈНА ЧУВАНА 60 ГОД – ПО ОВА ВИДЕО ЌЕ ПОВЕРУВАТЕ ДЕКА НЕ СМЕ САМИ ВО ВСЕЛЕНАТА (ВИДЕО)

ВИДЕО +18 : ТРАГЕДИЈА – ПОЖАР ВО ДИСКОТЕКА, ЗАГИНАА НАД 200 СТУДЕНТИ
ПОЛИЦАЕЦ ПРЕТЕПАЛ ЧОВЕК БЕЗ ПРИЧИНА ПА СЕ ОБИДЕЛ ДА ГИ СКОРИЕ ТРАГОВИТЕ – НО КАМЕРАТА СНИМИЛА СЕ (ВИДЕО)

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1