Популарната пејачка по втор пат го победи ракот


Една од популарните пејачки Анастасија, два пати по ред ја победува болеста и стана симбол за храброст на сите жени.

Таа по долгогодишна борба со ракот, се враќа на сцената, па по тој повод ги покажала своите заносни облини.

-„Нервозна сум поради тоа штолуѓето ќе ги забележат моите лузни, но сакам фотографијата сама да ја покажам, а не папараците да ме фотографираат на плажа. Моите лузни се дел од мене, а јас сакам да бидам таа која ќе ги открие.“- изјавила Анастасија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1