Крвав масакр во Босна: Со секира ја масакрирал екс сопругата пред љубовникот


Вистински хорор ја потресе Босна кога 49-годишниот Алија Х. ја уби својата поранешна сопруга со секира, откако ја видел со новиот љубовник.

Според податоците од медиумите, хоророт се случил утринава околу 8 часот кога насилникот влегол кај поранешната сопруга, ја видел со непознат маж и брутално ја убил, заедно со него.

Аваз неофицијално дознава дека сопружниците воделе бракоразводна парница и не живееле заедно.

Повеќе детали се најавени за подоцна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1