Порно актерка се задоволувала со расипан вибратор – цела ја изгорел доле


Секс играчките веќе одамна не се табу тема. А најмалку од сите нив вибраторот. Иако таа е искусна со ваквите играчки, Миси Мартинез од сега два пати ќе размисли пред да земе вибратор во рака и да се “фрли на работа”.misi-vibrator

Миси всушност е порно актерка. За живот заработува снимајќи порно филмови. Има секс во сите варијатни, положби, пози, места… и прилично е искусна во тоа. Токму поради тоа и не се двоумела кога на последното снимање во рака го земала вибраторот и започнала да “си игра” со него.

Но на непријатно изненадување за Миси, вибраторот не и’ го овозможил уживањето на кое е навикната туку ја повредил. Вибраторот и’ ги изгорел препоните и интимата на Миси.

Таа тврди дека со него не правела ништо невообичаено но тој се прегреал и одеднаш започнал да фрла искри по нејзината интима

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1