Последната слика: Татко ја фотографирал ќерката, пред да се удави (Видео)


news_112594

Таткото на пет-годишното девојче Клои, кое се удави во Египет ја сподели последната фотографија од својата ќерка, на која се гледа девојчето како го поздравува таткото од брегот.

Само еден час по оваа фотографија девојчето е пронајдено на дното на базенот.

– Клои на фотографијата изгледа како да ни мавта за последно збогум, вели мајката на девојчето Сара Томпсон. Клои почина во петокот на првиот ден од своето летување во египетското туристичко место Шарм ел Шеик, пренесува Сан.

kloi-dzonson1_1369076911_670x0

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1