Повторно се отвори земјата – дупка пред куќа проголта автомобил (Видео)


dupkaНова дупка се отворила во земјата во неделата пред семејна куќа Бакингхемшир додека домаќините спиеле.

Во дупката пропаднало и возилото кое било паркирано пред куќата

Дупката била длабока девет метри, а се отворила во неделата утрото.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1