Природно чудо снимено во Русија (Видео)


cudo rusijaНа реката Медвједици во Русија снимен е неверојатен природен феномен кој сите ги остави без зборови.

Видеото кое е закачено на Јутјуб предизвика голем интерес,а се работи за мраз кој се врти сам околу себе.

Погледнете…

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1