ПОЖАР ВО СКОПЈЕ: Жена се задуши во стан во Кисела Вода


Голема несреќа се случи денес на улицата „Вера Јоциќ“.

pozarnikarot-gasi

Како што дознаваме, попладнево околу 13:30 часот бил опожарен кревет во семејниот дом на Братислава Н.

Таа починала бидејќи најверојатно се задушила со чад.

Истрагата е во тек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1