Позната пејачка заврши во инвалидска количка!


СТАР папараците, едвај ја препознале Весна Џогани кога непознат човек ја туркал во инвалидска количка.

Таа била омалаксана и без шминка, па се претпоставува дека се случило нешто сериозно. Со оглед на тоа дека е забележана на аеродром како ја турка човек со акредитација, можно е да дошло до некоја повреда, а во такви моменти авиокомпанијата обезбедува лекарска помош.vesna_djogani-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1