Пред да исчезне се допишувал со девојка од Тетово: Потребна е помош за пронаоѓање на момчето


Момчето кое исчезна во Скопје се допишувало со девојка од Тетово, велат неговите блиски на Фејсбук и бараат помош.

Ги очекувал родителите со радост, но му се изгубила секаква трага.

Се бара хакер кој ќе го пробие пасвордот за да се види кој се допишувал со него и дали е киднапиран.

Мајка трага по својот синот откако завчера излегол од дома и не се вратил.

-Ве молам помогнете ми да го најдам моето синче. Излезе синоќа околу 20:00 часот и последен пат е виден во Ѓорче Петров (СК) во 22 часот. Излезен е со една вбела Шкода, таблички SK1566AP. Ве молам помогнете ми, пишува мајката во објавата на Фејсбук.

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1