Претепан до смрт маж во Кавадарци


policija1Претепано до смрт попладнево во Кавадараци било 33 годишно машко лице.

Според првичните информации мажот бил пронајден мртов и облеан во крв во зграда на илицата „Страшо Пинџур“.

Повеќе детали се најавени за подоцна, по завршувањето на увидот кој е во тек.

Неофицијално починатиот бил претепан до смрт од засега непознато лице кое избегало.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1