Претепаниот Хасан: Ми ја дупнаа главата поради Јелена! (ФОТО)


Хасан Дудиќ, тврди дека бил претепан поради Јелена Голубивиќ, вечерта помеѓу средата и четвртокот во еден белградски ресторан.

Според неговата приказна, тој седнал во ресторанот со своите пријатели на пијачка. Во текот на вечерта се скарал со нив поради случајот во реалното шоу „Парови“, кога тој ја претепа Јелена.hasan-dudic-jelena-golubovic-parovi-batine-prebijena-prebijen-pretucen-fo-1429869735-647225
После жестока караница, момците го оставиле да отиде до тоалетот, каде го пречекале и брутално го претепале. Вработените во локалот, веднаш повикале Брза Помош, а Дудиќ паднал на подот и се онесвестил.
Пејачот нагласил дека никогаш досега не му се случило вакво нешто и дека се исплашил за својот живот.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1