Превртени 2 комбиња, смачкан Мерцедес – Тешка сообраќајка на Плетвар (Фото)


Тешка сообраќајна несреќасе случила на Плетвар денеска околу 17 часот. Читател испратил фотографии на sitel.com.mk Накој се гледаат две превртени комбиња и еден Мерцедес.

Двете комбиња се превртени како што може да се забележи и од фотографиите додека пак Мерцедесот е удрен од двете страни. Засега нема информации како дошло до сообраќајната несреќа ниту пак дали има повредени. Повеќе информации очекуваме подоцна пишува sitel.com.mk.
soob-pletvar-2
soob-pletvar-1
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1