Презентерката на МТВ – новинарката Катерина Топалова роди девојче


Презентерката на вестите на Македонската Телевизија, Катерина Топалова, роди девојче

topalovaТопалова пред неколку месеци стапи во брак со својот избраник. Катерина вчера се породила и на светот донесе девојче кое како што самата пиша на фејсбук ќе се вика Ина.

Моето тело создаде нов живот! Добредојде Ина, кукла мамина, напиша таа на нејзиниот Фејсбук профил.

Да е жива и здрава малата Ина

ФОТО: Се омажи новинарката на МТВ Катерина Топалова

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1