Презентерката Татјана Стојановска прозборе за приватниот живот…


Презентерката Татјана Стојановска во изјава за Вест потврдува дека е во врска со скопјанецот Михаил Китановски, но демантира дека тие двајца се пред брак.

-Со Михаил сме веќе две години во врска. Но, тоа не е ништо спектакуларно. Како секој нормален човек така и јас си имам приватен живот и убаво ми е. Среќна сум и тоа нема потреба да го кријам од никого. Но, не е точно дека сме пред брак- вели Стојановска за Вест.

tanja-voditelka-480x549

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1