Прилепчанец се удави во базен


Прилепчанец се удави во Градскиот базен вчера во 13.35 часот, соопшти полицијата.

Смртта на Г.К. (72) од Прилеп била констатирана од страна на лекар и настапила најверојатно од срцев удар. По наредба на ЈО, на 02.07.2017 година ќе се врши обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1