Продолжено работното време на скопската жичница


vodno_zicaraПоради убавото време работењето на скопската жичница ќе биде продолжено.

Работењето ќе биде продолжено за два часа, од денес до 30 април.

Последното возење од врвот на Водно е во 18:45 часот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1