Возачот на ЈСП нагло закочил – повредени двајца патници


Возачот на автобус број 15 возејќи по улицата Партизанска нагло сопрел со возилото, по што се повредени двајца патници Б.И. и Т.Р.

Според првичните информации, лицата се полесно повредени.
avtobus povredeni skopje
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1