Продолжува проклетството – свекорот на Јелена имал срцев удар


Владимир Марјановиќ, свекорот на брутално убиената пејачка Јелена Марјановиќ не се појавил на погребот на својата сваќа Зорица Крсмановиќ бидејќи имал срцев удар, дознава српски Ало.JELENA

На него најверојатно ќе му биде вграден уште еден стент.

На Владимир синоќа му се слошило, ден пред погребот на мајката на убиената Јелена Марјановиќ.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1