Проголтал 35 таблети вијагра, еве што му се случило!


Даниел (36) ја испил големата количина на вијагра додека бил кај пријател, а се уплашил кога почувствувал мачнина, вртоглавица и почнал да има халуцинации.

Даниел Медoрт проголтал 35 таблети вијагра, а последиците – петдневна ерекција.

a98384_110406-viagra-5p.grid-6x23

-Се гледав во зелена боја и имав ерекција која не поминуваше. Не беше тоа баш постојана ерекција, но секој пат кога ќе се допрев до нешто доживував ерекција, и тоа траеше пет дена, вели тој.

Неговата жена викнала Брза помош, а тој бил задржан во болница неколку дена.

-Докторите изреагираа многу професионално, но видов дека се воздржуваат да не се изнасмеат, вели Даниел и додава дека жената му го простила овој блам, кој можел да заврши и многу полошо.

Иако, за среќа, тој немал потешки последици, предозирањето со вијагра може да предизвика и губење на свеста, излив на крвта во мозокот, па дури и смрт.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1