Пронајден избоден маж


g_nozДенес во 4 часот во Тетово пред „Енерџи Клуб” негов другар го пронашол Е.И.(35) од село Доброште, тетовско, со четири убодни рани во телото.

Ранетитот е пренесен во Клинички центар Тетово, а поради сериозноста на повредите е пренесен во Ургентен центар Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1