Пронајден мртов маж во апартман во Скопје


Четириесет и четири годишниот М.М. од Италија вчера попладне бил пронајден мртов во изнајмен апартман во Скопје на улицата „Томе Арсовски“.
Смртта била констатирана од страна на лекар од Итна медицинска помош.

На телото на починатиот немало видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител телото на Италијанецот ќе биде предадено на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1