Пронајдено машко тело закачено на дрвен труп во река кај Ново Село


trup drvoДенеска во 14 часот бил пронајден машки труп во селската река помеѓу селото Пакосево и селото Ново Село.

Како што пишува прес 24, непознатиот машки труп бил пронајден во реката, а бил закачен на дрвен труп.

Увидот и истрагата треба да го откријат идентитетот и да покажат како настанала смртта.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1