Пронајдено тело на починато момче кај Тиквешко Езеро


Во викендичка на Тиквешко Езеро денеска било пронајдено починато момче родено 1989 година.

– Момче, родено 1989 година, е пронајдено починато во викендичка на езерото. Од првичниот преглед на доктор, не се забележани траги на насилство, но евентуалната обдукција ќе ги покаже вистинските причини за смртта, изјави портпаролот на СВР Велес, Анита Стојковска.

tikvesko-ezero500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1