Првата фотографија од синот на Снежана Лупевска!


Новинарката Снежана Лупевска Созен во јули годинава се породи со своето прво дете. Со сопругот Ерџан го одбраа името Микаил за својот син

Сега таа се најде на насловната страница на магазинот „Теа Модерна“, каде позира со својот пресладок наследник.

Облечен во бела кошула и сини панталони, Микаил е неодолив.sneze1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1