Први фотографии од тајната венчавка


Познатиот супермодел Миранда Кер и сопственикот на Снепчет Еван Спингел се венчаа уште во мај, а манекенката дури сега објави фотографии на социјалните мрежи.

Фотографиите од венчавката се објавени во магазинот „Вог“ кој ги откупи ексклузивните права за нив.

Венчавката беше мала и имаше околу 50 гости, а се случи во нивната куќа во Калифорнија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1