Пукано врз Никола Тодоров!


Непознато лице денеска околу 12 часот пукало врз Никола Тодоров при влезот на сега веќе поранешниот министер за здравство во Министерството со цел примопредавање на фунцијата.

Според нашите информации, лицето од непосредна близина пукало на Тодоров се цел да го лиши од живот.

Според информациите, лицето било совладано и истрагата е во тек.

Тодоров изминатиов период беше мета на црна кампања од СДСМ и соросовите медиуми.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1