Реакции од Твитер заедницата: “Мијалков од Шутка да излезе со маичка СЈО”


Остри се реакциите на Твитер заедницата во Македонија по одлуката на Специјалното Јавно Обвинителство за ублажување на мерките против обвинетите во случајот под кодно имет „Империја“.

Во овој случај обвинети се Сашо Мијалков и Орце Камчев, а најгласни се твитовите дека Мијалков од Шутка треба да излезе со маичка од СЈО. Eве дел од најинтересните твитови, почнувајќи со фотомонтажа на која е Мијалков има сјо маичка.. 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1