Риба со камера на вратот го снимила Охридското езеро (Видео)


Риболовецот Љупчо Стојкоски – Лепи уловил риба и на неа поставил камера, а потоа ја вратил назад во езерото.ohrid ezero pod voda

Снимката ја сподели со јавноста, а на неа можете да видите како изгледа дното на Охридското езеро од перспектива на риба.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1