Рокот истекува оваа недела – линк за информации за откуп на дворното место


Откупот на дворните места истекува на 15 декември 2014 година.

Ова е линкот до Министерството за финансии каде се наведени документите и постапката за откуп на дворно место.

stan pari kukja

Уште една недела до крајниот рок за откуп на дворовите

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1