Ромска банда му го отсекла пенисот на Британец – полицијата го барала со часови


Ромска банда му го отсекла пенисот на 40 годишниот Келвин Хјуит, кој  бил пронајден вчераутро, осакатен во силни болки, како лежи покрај автопат во Мидлсброу.

a2Имено ромската банда го сторила громозорниот чин во знак на одмазда бидејќи Келвин спиел со една од нивните девојки, но според последните информации изгледа нападнале погрешен човек.

Келвин е семеен човек и татко и според семејството изгледа се нашол на погрешно место во погрешно време и категорични се дека не е возможно ромската банда да имала за било што да му се свети на Келвин

Полицијата од Велика Британија откако го пронајде повредениот го блокираше автопат, се со цел да го пронајде пенисот на повредениот маж. Осум полицајци ја пребарувале околината на местото каде Келвин бил пронајден. Нема информации дали го нашле отсечениот орган. Повредениот е свесен и во стабилна состојба.

Полицијата уапси 22 годишен осомничен за нападот. Член на ромска банда. 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1