Руски Супермен – со една рака спречи хаварија (Видео)


 

Кој вели дека супермен не постои? Овој човек од Русија се чини како вистински супермен – само со една рака спречи автомобил кои се лизгаше на лед – погледнете.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1