Вака се препукуваат ГЕЈ и СТРЕЈТ мажи (Видео)


 

Откако сајтот College Humor објави видео на YouTube со кое се обиде да привлече внимание за легализација на геј браковите во кое геј мажи им претат на стрејт мажите дека ќе им ги оженат девојките – добија ист таков одговор од стрејт мажите.

Во првото видео пораката беше – ,, ако не ни дадете да се венчаме меѓу себе ќе ви ги ожениме девојките. Ние сме позгодни, подобро се облекуваме, одиме во театар, слушаме со часови,,

Стрејт мажите им одговорија ,, аман направете ни услуга оженете ги нашите девојки – а им одговорија и на она позгодни, подобро облечени и слично – погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1