Се чуствувате ли чудно ноќеска и утрово – еве зошто


Ноќеска биометеоролошките услови имаа МАЛО влијание.

Прогноза во однос на моментот со најголемо влијание:glavobolka

Во вчерашните вечерни часови oсобено чусвтвителните луѓе можеа да почувствуваат слаба главоболка. Во изминатата ноќ луѓето чувствителни на временските промени чувствуваа и сонливост (ако останале будни), а кај некои пак се појавило и чувство на тежина во главата. Во раните утрински часови и претпладне симптомите престануваа.

Управа за хидрометеоролошки работи
Биометеоролошка прогноза за 04.05 2015 г.

Период во денот со најголемо влијание:
Преку денот биометеоролошките услови ќе бидат поволни.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1