Нов скандал со македонски амбасадор – оженет а забременил дипломатка ?


Македонски амбасадор живеел во љубовна врска со наша млада дипломатка од МНР. Амбасадорот е женет, а за скандалот да е поголем дипломатката забременила, пишува Плусинфо.

Скандалот засега е „решен“ на тој начин што заљубениот пар е раздвоен во различни градови, иако и натаму службуваат во истата западноевропска земја.

Повеќе на ПлусИнфо.мкmnr novo zgrada

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1